Gizlilik Ve Güvenlik

Müşterilerimize heraksesuar.com.tr olarak daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyisim, adres, e-posta telefon vb.) sizlerden talep etmekteyiz.
heraksesuar.com.tr olarak özel kişisel bilgilerinizi gizliliği sitemizde saklı kalacak ve üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır.
Bu bilgiler faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde heraksesuar.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.
Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin heraksesuar.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ayrıca heraksesuar.com.tr ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

kargo ve teslimat